دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • آموزش امتحانات مجازی حوزه
  شناسه : 2160
  آموزش تصویری نحوه امتحانات آنلاین حوزه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز

  با سلام خدمت طلاب عزیز

  با توجه به حفظ سلامت شما طلاب عزیز، گروه انفورماتیک حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) برآن شد تا امتحانات را به صورت مجازی برگزار نماید. فلذا جهت ورود به سامانه آزمون بایستی نحوه ورود به آزمون را به شما طلاب گرامی آموزش دهیم. خواهشمندیم مطالب را به دقت مطالعه فرمایید.

  1. ابتدا وارد سایت حوزه به نشانی WWW.HOWZEH-AMIR-TAB.IR      بشوید.
  2. سپس مطابق شکل زیر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

  * توجه فرمایید که نام کاربری همان کد طلبگی و رمز عبور کد ملی طلبه می باشد.
  * شایان به ذکر است، طلاب پایه اول بنا به نداشتن کد طلبگی، کد کاربری و رمز عبورشان همان کد ملی آنها می باشد.

  ۳- بعد از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور صحیح بایستی پیام ” شما با موفقیت وارد شدید” را در زیر کادر مشاهده نمایید، اگر احیانا بعد از وارد کردن دو یا سه بار رمز عبور، موفق به ورود به سایت نشدید، فورا با معاونت آموزش حوزه اطلاع دهید تا مشکل رفع گردد.

  ۴- سپس وارد بخش امتحانات شوید و امتحان خود را انتخاب نمایید.

  طلاب عزیز دقت فرمایید هنگام ورود به آزمون خود در مرحله اول ( مطابق شکل زیر) بایستی نام و نام خانوادگی خود و کد طلبگی را نیز وارد نمایید. اگر کد طلبگی شما از طرف معاونت آموزش برای آن آزمون تعریف شده باشد، شما قادر خواهید بود به سوالات دسترسی پیدا کنید، درغیر این صورت سوالات برای شما نمایش داده نخواهد شد.(مطابق شکل زیر)

  طلاب عزیز توجه فرمایید:

  1. بعد از دریافت این فایل آموزشی و مطالعه آن یک بار بصورت آزمایشی وارد سایت شوید تا اگر احیانا کد کاربری و رمز عبور نادرست بود، فورا با معاونت آموزش مدرسه دز میان بگذارید تا در روز امتحان به مشکل برخورد نکنید.
  2. بعد از مطالعه، این فایل را برای دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.
  3. مدت زمان هر آزمون مناسب به حجم امتحان متعاقبا اعلام خواهد شد. و بایستی این نکته را در نظر بگیرید که در برنامه امتحانی که از طرف معاونت آموزش در اختیارتان قرار خواهد گرفت، هر زمانی که برای آزمون در نظر بگیرند شما بایستی راس آن ساعت پشت سیستم خود ( کامپیوتر، تبلت و یا گوشی همراه ) حاضر شده و تا مدت زمانی که برای آن آزمون مدنظر قرار گرفته شده است، باید امتحان خود را نهایی کنید (دکمه پایان یا دکمه ارسال را بزنید)، در غیر این صورت اگر کاربر در مدت زمان مشخص موفق به ثبت آزمون خود نگردد، سیستم دیگر پاسخ های شما را ثبت نخواهد کرد و این بدین معناست که طلبه در آزمون شرکت نکرده است.

  مثال برای توضیح بالا: اگر مدت زمان آزمون ۴۰ دقیقه باشد و آزمون هم طبق برنامه ساعت ۱۱ باشد، بایستی طلبه کمی مانده به ساعت ۱۱ وارد سیستم شود و راس ساعت ۱۱ شروع به پاسخگویی شود و تا ساعت ۱۱:۴۰ امتحان خود را به پایان برساند و دکمه پایان را بزند در غیر اینصورت پاسخ های طلبه ثبت نمی شود.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.