دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • امام راحل معلم تفکر بسیجی است
  شناسه : 789
  امام جمعه تبریز در جمع طلاب بسیجی: امام جمعه تبریز در حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) گفت: آثار و برکات بسیج امروز در منطق مقاومت همه جانبه و بازدارنده فرهنگی، سیاسی، علمـــی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی بروز و ظهور یافته و انتظار جامعه انقلابی و امام مسلمین، از بســـیجیان عزیز و سرافراز فراوان اســـت.

  به گزارش روابط عمومی حوزه حضرت امیرالمومنین(ع) تبریز، مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و سردار عابدین خرم فرمانده سپاه لشکر عاشورا، دوشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء، در مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) تبریز برگزار شد.

  حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، در این مراسم گفت: توسعه تفکر بسیج و بسیجی در جهان معاصر مرهون امام خمینی(ره) است؛ امام(ره)، پدر و معلم این تفکر و تشکل در عصر جدید است.

  امام جمعه تبریز ادامه داد: تفکر بســـیجی ویژگی های اصلی دارد که آن را از دیگر تشکل های مبارز و مردمی جهان متمایز می کند و همین مختصات است که به این فرهنگ و تفکر جنبه الهام بخشی و الگویی در جهان داده است.

  حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم اضافه کرد : بـــه خاطر وجود همین مختصات و عینیت آثار و برکات آن در جامعه انقلابی، منطقه و جهان که امروز در منطق مقاومت همه جانبه و بازدارنده فرهنگی، سیاسی، علمـــی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی بروز و ظهور یافته اســـت، انتظار جامعه انقلابی و امام مسلمین،  از بســـیجیان عزیز و سرافراز فراوان اســـت. انتظاراتی که باید به آنها توجه کنند و بیش از هر کسی بدان پای بند باشند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.