یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ 11 جماد أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • بیانیه مدیریت و جمعی از اساتید و طلاب بسیجی حوزه علمیه حضرت امیرالمؤمنین(ع) تبریز
  شناسه : 4850
  بخشی از متن بیانیه:"هتاکی هایی که در این فتنه علیه آرمان های شهدا و انقلاب و ولایت از سوی نادان هایی که معرفت و ادب نداشتند بیشتر از هر فتنه دیگر به چشم می خورد."

  بیانیه مدیریت و جمعی از اساتید و طلاب بسیجی حوزه علمیه حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام تبریز

  هوالعزیز
  انا لله و انا الیه راجعون
  شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان عزیز دل هر ایرانی و همه آزادیخواهان جهان را به درد آورده است.
  فتنه خونین دشمنان اسلام و ایران و متاسفانه فریب خوردن تعدادی از جوانان و نوجوانان عزیزمان بیشتر از شهادت عزیزان مان قلب ملت ایران را به درد آورده است.
  شاید همان فتنه ای است که قرار بود هفتاد هزار رامشگر، بازیگر و… با میدان داری دجال اتفاق بیفتد. فتنه ای که در آن یک برادر در یک میدان و برادر دیگر در میدان مقابل رودر روی هم ایستاده اند.
  هتاکی هایی که در این فتنه علیه آرمان های شهدا و انقلاب و ولایت از سوی نادان هایی که معرفت و ادب نداشتند بیشتر از هر فتنه دیگر به چشم می خورد.
  غربالگری بزرگی در این فتنه صورت گرفته است و مرد از نامرد شناخته می‌شود. در این میان عده ای که سال هاست در این نظام اسلامی نفوذ کرده اند ماموریت خود برای دشمن را بازی می کنند و به خیال خویش ، در حال پایان ماموریت دشمن و دریافت حق ماموریت شان هستند. در حالیکه انقلاب به مرحله ای رسیده است که با خون مظلومین اهل ایمان؛ نفوذی ها و ستون پنجمی ها کنار زده خواهند شد.
  ماجمعی از خادمین، طلاب و اساتید بسیجی حوزه علمیه حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام تبریز ضمن محکوم کردن این فتنه خونین؛
  ۱. از امت حزب الله می خواهیم تا برای برچیدن بساط فتنه، با تمام توان و بصیرت وارد میدان شده و لکه های بازمانده ننگین غفلت از چهره ایران اسلامی را پاک کنند. لکه ننگین این فتنه آنقدر ننگ آور است که داعش خونخوار با چشم طمع به ایران و نوامیس آن نگاه کرده و در مرحله اول بی مهابا وارد حرم شاهچراغ گردیده و کوکان و مردان و زنان را به شهادت رساندند، غافل از اینکه هنور خون حاج قاسم سلیمانی در رگ های هر ایرانی در حرکت است و تو دهنی محکمی خواهد خورد.
  ۲. از عموم انقلابیون عزیز می خواهیم در این فتنه، مسئولین نالایق و نفوذی را شناسایی کرده و پس از پایان فتنه از بدنه نظام اسلامی برکنار کنند.
  ۳. فرماندهان محترم بسیج به دلسوزی های روحانیت اصیل انقلابی توجه نموده و از آسیب پذیری جدی سازمان ها و مراکز مربوطه جلوگیری کرده و سراغ پیشکسوتان بسیج را در این نهاد مقدس بیش از پیش بگیرند. چه زیبا فرمود امام راحل: اگر مسئولین نظام از شما بسیجیان غافل شوند در دوزخ الهی خواهند سوخت.
  ۴. دیگر وقت آن رسیده است تا مراکز علمی اعم از دانشگاه، حوزه و مدارس با یک قی و استفراغ فرهنگی و سیاسی افرادی که شایسته عرصه تعلیم و تربیت نیستند را از این عرصه خارج نمایند تا تربیت جوانان خداجوی عاشق و پاک در پیشانی مراکز علمی مثل گذشته دیده شود. بی شک معیشت خادمین تعلیم و تربیت بسیار مهم است ولی نگاه صِرفِ فرصت مادی به مراکز تعلیم و تربیت نتیجه ای جز تربیت نا صحیح به همراه نخواهد داشت و در این راستا پیشنهاد می گردد از جوانان متعهد انقلابی بیشتر استفاده گردد.
  ۵. انتصابات نا صحیح و نا سالم بخش دیگری از روند سریع این فتنه ها بوده است. انتظار می رود مسئولین عزیز و نمایندگان محترم مجلس بجای جناح کشون و باند بازی ، زمینه حضور افراد صالح در جایگاه ها را بوجود آورند. مخصوصا روسا و معاونین دانشگاه هایی که بخاطر ترک فعل و یا همراهی موجب تشدید فتنه ها بودند را در اسرع وقت برکنار نمایند‌.
  ۶. هتاکی بیش از حد و صبر شکن معاندین و غافلین به ولایت و امام عادل دل همه ما را خون کرده است. بی شک این هتاکی ها بیشتر از همه دل مردم آذر بایجان را به درد آورده است. جا دارد همانطوری که شهید اجاقی با خون خود بر آسمان پهناور آذربایجان نوشت، با جان و دل اثبات کنیم که آذربایجان جانباز خامنه ای دن آیریلماز و آذربایجان اویاخدی انقلابی دایاخدی.
  ۷. یوم الله ۱۳ آبان فرصتی مناسب برای جبران و قضای تکلیف مؤمنین خصوصا دانش پژوهان ، دانش آموزگاران و دانش آفرینان در مقابله با فتنه اخیر است. از همه علما، اساتید،معلمین، طلاب، دانشجویان، دانش آموزان و دانش دوستان و طرفداران علم دعوت می کنیم تا با حضور گسترده در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گوی مستکبرین و استعمارگران زده و با فریاد خویش جوانان غفلت زده و در خواب رفته را بیدار کنند.
  ۸. در پایان اعلام می داریم اگر قرار باشد دشمنان به هدف نهایی خویش برسند این تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که از روی جنازه مان عبور کنند. ما جان فدای انقلاب اسلامی و امام عادل خویش هستیم. در رکابش می مانیم تا امام معصوم تشریف بیاورد و طومار ظلم را در هم بپیچد و این روز نزدیک است. آری در چند قدمی فتح نهایی هستیم و دشمن این را بخوبی می بیند.

  والسلام علی عباد الله الصالحین
  مدیریت و جمعی از اساتید و طلاب بسیجی حوزه علمیه حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام تبریز

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.