دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • تبلیغ دین و خدمت به مردم مهمترین رسالت طلبگی است
  شناسه : 2772
  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: حضرت آیت الله آل هاشم در بازدید از دوره میثاق طلبگی مدرسه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، تبلیغ دین و خدمت به مردم را مهمترین رسالت طلبگی خواند.

  به گزارش روابط عمومی حوزه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، حضرت آیت الله آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، امروز ضمن بازدید از دوره میثاق طلبگی مدرسه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، در نشست صمیمی با طلاب، گفت: شما در این بمباران فرهنگی، با انتخاب این کسوت، کار مهم و قابل تقدیری انجام داده اید.

  وی، تبلیغ دین و خدمت به مردم را مهمترین رسالت طلبگی خواند و ادامه داد: طلبگی سرآغاز اصلاح و هدایت جامعه است که با اصلاح خود، آغاز می شود و شما وارد این مسیر مهم شده اید، لذا در کنار درس و تهذیب باید انس با قرآن، دعا، مناجات و توسل به اهل بیت(ع) را در اولویت زندگی خود قرار دهید.

  امام جمعه تبریز در خصوص اهمیت و مراحل انس با قرآن، افزود: حفظ، قرائت و آشنایی با مفاهیم کلام الله مجید اولین گام برای انس با این کتاب آسمانی است. حفظ و قرائت قرآن مقدمه ای است برای درک و فهم قرآن و آن نیز اولین گام است برای عمل به قرآن؛ که اصل و انتهای انس با قرآن هم همین است.

  رئیس شورای حوزه علمیه آذربایجان شرقی با تقدیر از اقدامات جهادی و فعالیت های فرهنگی و انقلابی مدرسه امیرالمومنین(ع) تبریز، گفت: بنده از تمامی زحمات دست اندرکاران مدرسه قدردانی می کنم.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.