یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ 4 ذو الحجة 1443 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • توفیق یافتید تا وارد لشکر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شوید
  شناسه : 4557
  حجت‌الاسلام بجانی: در این دوره آخرالزمان علیرغم هزاران خدعه و حیله گری ها و توطئه گری های آخرالزمانی دشمنان برای دین ستیزی، شما نوجوانان وارد حوزه علمیه شده اید توفیق بزرگی است.

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، حجت الاسلام و المسلمین روح الله بجانی مدیر حوزه علمیه قرانی امیرالمومنین علیه السلام تبریز در مراسم اختتامیه دوره میثاق طلبگی و تثبیت و اختبار این حوزه گفت: این که در این دوره آخرالزمان علیرغم هزاران خدعه و حیله گری ها و توطئه گری های آخرالزمانی دشمنان برای دین ستیزی، شما نوجوانان وارد حوزه علمیه شده اید توفیق بزرگی است.

  بجانی گفت: بی شک همه شما طلاب که از امروز به صورت رسمی وارد جمع طلاب و روحانیت شده‌اید به عنوان سربازان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف تحت تربیت قرار خواهید گرفت.
  این روحانی انقلابی اذعان کرد: اگر خوب تربیت شویم مطمئنا همان گوهر گرانبهای تقدیمی انقلاب اسلامی ایران به انقلاب جهانی حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف خواهیم بود.
  مدرس حوزه و دانشگاه ادامه داد: بی شک قیام حضرت مهدی به یاری شما طلاب انجام خواهد گرفت. روحانیت ناب و انقلابی همان سازمانی است که به عنوان مقدمه سازی قیام حضرت مهدی نقش ایفا می‌کند و با تبعیت از رهبر عظیم الشأن در زمانی نه چندان دور همه مستضعفین عالم به آرزوی خود خواهد رسید.
  عضو شورای مشورتی حوزه علمیه استان افزود: بی‌شک دشمنان اسلام و سازمان های یهودی و صهیونیسم برای از بین بردن این سازمان الهی از هیچ توطئه ای کوتاه مضایقه نخواهد کرد.
  الحمدلله از امسال این مدرسه علمیه توفیق یافته است که بعنوان مدرسه علمیه قرآنی ، با محوریت و نور قرآن وظیفه تربیتی خود را انجام دهد. این توفیق بزرگ شکر عملی می طلبد.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.