دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • ثبت نام حوزه علمیه برادران ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲
  شناسه : 4738
  راهنمایی نام نویسی حوزه علمیه

  مرکز مدیریت حوزه های علمیه برادران هر ساله اقدام به پذیرش داوطلبان واجد شرایط برای تحصیل در حوزه های علمیه می نماید. قبولی دانشجویان طی هفت مرحله آزمون ورودی، مصاحبه، دوره میثاق، دوره اختبار، تحقیقات میدانی، سنجش سلامت و در نهایت صدور کد رسمی انجام می پذیرد و شرکت کنندگان پس از کسب حدنصاب امتیازهای تمامی مراحل و احراز صلاحیت های لازم، به عنوان طلبه رسمی در مدارس علمیه مشغول به تحصیل می شوند.

  کلیه مراحل ثبت نام حوزه علمیه برادران به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان لازم است در موعد مقرر به سایت پذیرش حوزه های علمیه مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه نام نویسی، نسبت به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام نمایند. ثبت نام این فرآیند برای سطح یک (داوطلبان ورود به حوزه) از تاریخ ۱ اسفند ماه ۱۴۰۰ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ می باشد که از طریق سایت مدیریت سنجش و پذیرش حوزه های علمیه برادران به نشانی paziresh.ismc.ir انجام می پذیرد.

  راهنمای نام نویسی حوزه علمیه برادران ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

  نام نویسی حوزه علمیه برادران هم از طریق سایت مرکز مدیریت حوزه های علمیه (معاونت آموزشی) به نشانی howzeh-qom.ir و هم با استفاده از سامانه پذیرش حوزه های علمیه به نشانی paziresh.ismc.ir امکان پذیر است. شما داوطلبان می توانید مطابق با مراحل زیر، ثبت نام خود را در سطح ۱ به انجام برسانید که در ادامه شرح داده شده است. همچنین روند نام نویسی سطح ۲، ۳ و ۴ نیز به محض انتشار در این مقاله قرار خواهد گرفت.

  • ورود به سایت مدیریت سنش و پذیرش حوزه علمی برادران به نشانی paziresh.ismc.ir  و کلیک بر روی “وروردی حوزه” و انتخاب گزینه مورد نظر ( ثبت نام داوطلبان ورودی حوزه)
  • فشردن لینک “ثبت نام داوطلبان ورود به حوزه های علمیه برادران ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲“
  • درج اطلاعات خواسته شده و انتخاب دکمه “ارسال
  • وارد کردن کد و کلیک بر روی گزینه “بررسی” و فشردن کلید “ ادامه ثبت نام
  • درج اطلاعات فردی
  • بارگزاری فایل اسکن شده موارد خواسته شده (توجه داشته باشید در صورتی که سن شما زیر ۳۵ سال می باشد و متاهل هستید، بایستی مدارک شناسنامه صفحه تاهل و سند ازدواج خود را نیز در این قسمت بارگذاری نمایید و در آخر کلید “ذخیره اطلاعات” را بفشارید.)

  در مرحله بعدی اطلاعات مربوط به آخرین وضعیت تحصیلی از جمله معدل کل آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، نام و نشانی آخرین محل تحصیل و… را در جایگاه های مشخص وارد نموده، سپس نزدیک ترین حوزه امتحانی به محل سکونت و همچنین دوره آموزشی خود را مشخص کنید.

  در صورتی که انجام تمامی مراحل فوق با موفقیت به پایان برسد، سامانه کدی را به عنوان “کد رهگیری” صادر می کند که لازم است آن را برای انجام اموری همچون دریافت کارت ورود به جلسه، ویرایش اطلاعات، مشاهده نتایج، ثبت اعتراض و… نزد خود نگه دارید.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.