دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • جلسه توجیهی طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) برگزار شد
  شناسه : 3967
  در طی جلسه ای که تمامی طلاب مدرسه علمیه امیرالمومین (ع) تبریز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی حضور داشتند، جلسه توجیهی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز،در این جلسه که تمامی طلاب مدرسه علمیه امیرالمومین (ع) تبریز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین اصلی نژاد، حجت الاسلام و المسلمین حیدرزاده و حجت الاسلام و المسلمین بجانی به ایراد سخن پرداختند.

  در ابتدای مراسم حجت السلام و المسلمین حیدرزاده ، معاونت آموزش حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز ضمن خوش آمد گویی به طلاب، مباحثی در مورد ترم اول سال تحصیلی بیان نمود و در ادامه طریقه و شیوه برگزاری ترم دوم سال تحصیلی که بصورت حضوری خواهد بود را برای طلاب شرح داد.

  د ر ادامه حجت الاسلام و المسلمین بجانی، مدیر مدرسه امیرالمومنین (ع) تبریز، آغاز ترم دوم سال تحصیلی که بصورت حضوری برگزار خواهد شد را برای طلاب تبریک گفت و افزود: این بیماری منحوس علاوه بر اینکه بر دروس طلاب اثر گذاشته، آسیب های فرهنگی بسیار خطرناکی در جامعه و اقشار حتی در بین شما عزیزان گذاشته است.
  وی در ادامه با استناد به کلام رهبری، تبلیغ دین را مهمترین وظیفه‌ی حوزه برشمرد و از طلاب خواست تا با سرمایه‌گذاری لازم در جهت تبلیغ دین در زمینه معارف، احکام و اخلاق قدم بردارند.
  مدیر حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز با اشاره به اصل طلبگی گفت: ما همه سرباز امام زمان (عج) هستیم و باید خود را برای روزهای حساس آماده کنیم امروز شما باید خوب درس بخوانید و به تهذیب مشغول بوده و با مسایل روز و سیاسی آشنا شوید. ما باید طلاب انقلابی با سواد را برای یاری امام خامنه ای (مدظله العالی) و حضرت صاحب الزمان (عج) آماده نماییم.
  وی در پایان، طلاب را به رعایت آیین‌نامه و ضوابط آموزشی تربیتی و دستورالعمل تهذیبی سفارش کرد.


  در پایان مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی اصلی نژاد، مدیر صیانت از حوزه های علمیه استان با بیان اینکه بایستی از کیان و آرمان های انقلاب اسلامی و حوزه های علمیه صیانت نمود افزود: یکی از وظایفی که طلاب در این زمان حساس دارند مراقبت و محافظت از دستاورد های حوزه های علمیه و انقلاب اسلامی است تا بتوانیم با این روحیه پرچم اسلام را بر صاحب اصلی اش برسانیم.
  وی با اشاره ای به برخی از آسیب های آموزشی، تهذیبی و اجتماعی کرده و از طلاب خواست تا خود را مقاوم تر نموده و از آینده انقلاب محافظت نمایند.


  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.