پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ 11 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • حمایت قاطبه روحانیت و حوزه های علمیه آذربایجان شرقی از استاندار
  شناسه : 4616

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، همزمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله، مراسم عمامه گزاری طلاب توسط مدرسه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز با حضور ائمه جمعه و مدیران مدارس علمیه شهرستان های آذربایجان شرقی، روحانیون ، اساتید و طلاب برگزار گردید.در این مراسم ۳۶ نفر […]

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، همزمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله، مراسم عمامه گزاری طلاب توسط مدرسه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز با حضور ائمه جمعه و مدیران مدارس علمیه شهرستان های آذربایجان شرقی، روحانیون ، اساتید و طلاب برگزار گردید.
  در این مراسم ۳۶ نفر از طلاب استان که ۱۴ نفرشان از طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز می باشند به لباس مقدس روحانیت ملبس شدند.. در این مراسم آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده مقام معظم رهبری در استان با اشاره به اخلاق پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله از طلاب خصوصا افرادی که امروز معمم می شوند خواست تا اهل بخشش و رحمت باشند. وی از صبر و خویشتن داری استاندار آذربایجان شرقی بسیار تشکر کرد و گفت: حوزه های علمیه و روحانیت استان با تمام توان در کنار استاندار ولایتمدار هستندو حمایت خود را از ایشان حمایت می کنیم که با تکبیر حضار همراه شد.
  در ادامه این برنامه با انداختن گل به گردن استاندار اظهار محبت کردند و حمایت خود را از آقای زین العابدین رضوی خرم اعلام کردند.
  در پایان مراسم از ۶۰ سال جهاد علمی و تبلیغی حضرت آیت الله سید محمد تقی آل هاشم تجلیل کردند.
  در خاتمه مراسم ۳۶ نفر از طلاب معمم گردیدند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.