دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • درگذشت غریبانه همسر و فرزندان طلبه جهادی عواطف مردم را برانگیخت
  شناسه : 805
  مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) تبریز: مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع)تبریز گفت: درگذشت غریبانه همسر و فرزندان طلبه جهادی حجت الاسلام محمد مداح عواطف همه ملت ایران را بر انگیخت و مردم متوجه حضور بی منت و بی ریای روحانیت در جبهه حفظ سلامت جامعه شدند.

  حجت الاسلام روح الله بجانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تبریز، گفت: بخشی از طلاب و روحانیون کشور، داوطلبانه وارد امدادرسانی و سلامت کشور شدند و دوشادوش مدافعان سلامت در بیمارستان ها برای ایجاد آرامش بیماران و پرستاران و توزیع اقلام بهداشتی بین مردم، ایثارگرانه خدمت می کنند و در تیم های ضدعفونی و گندزدایی شهرها و حتی روستاها بسیار فعال هستند.
  وی ادامه داد: درگذشت غریبانه همسر و فرزندان طلبه جهادی حجت الاسلام محمد مداح عواطف همه ملت ایران را برانگیخت و مردم متوجه حضور بی منت و بی ریای روحانیت در جبهه حفظ سلامت جامعه شدند.
  مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) تبریز افزود: پزشکان با جسم بیماران کار دارند و ما روحانیون با روحشان؛ آنها به وظایف خود چنان عمل کردند که رهبر معظم انقلاب و نمایندگانشان از آنان تشکر کرده و می کنند. آیا ما نیز در این امر رضایت خدا و ولی خدا را جلب کرده و ادای تکلیف نموده ایم؟

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.