یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ 4 ذو الحجة 1443 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • روحانیت بهترین جایگاه برای خدمت به جامعه است
  شناسه : 4359
  توفیق طلبگی توفیق بزرگی هست که نصیب هر کس نمی شودو شما والدین عزیز هم توفیق بزرگی کسب نموده اید که فرزندانتان به عنوان سرباز حضرت مهدی(عج) و وارد خیمه‌گاه حضرت مهدی (عج) شده اند.

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین(ع) تبریز، حضرت آیت الله سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در جمع طلاب جدید الورود حوزه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز و خانواده‌های این طلاب که به مناسبت افتتاح دوره تثبیت و اختبار ۱۴۰۰ برگزار شد گفت: توفیق طلبگی توفیق بزرگی هست که نصیب هر کس نمی شودو شما والدین عزیز هم توفیق بزرگی کسب نموده اید که فرزندانتان به عنوان سرباز حضرت مهدی(عج) و وارد خیمه‌گاه حضرت مهدی (عج) شده اند.

  آل هاشم با اشاره به وضع جامعه و راههای پیش روی جوانان گفت: البته بنده از شما والدین عزیز نیز قدر دانم که در بین راه های پیش روی فرزندانتان این راه را برگزیده اید و با خدا معامله کرده اید.

  امام جمعه تبریز با اشاره به فعالیت‌های چشمگیر حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) تبریز از ابتکار عمل مدیریت و شورای مدرسه در برگزاری این برنامه قدردانی نموده که با ابتکار عمل خود والدین را در تربیت طلاب جوان سهیم کرده است.

  گفتنی است در ابتدای جلسه حجت الاسلام روح الله بجانی، عضو شورای مشورتی حوزه های علمیه استان با اشاره به اهمیت طلبگی گفت: ما به عنوان سربازان حضرت مهدی در این خیل عظیم لشکریان آن حضرت آمده‌ایم که جامعی مهدوی و مملو از انسانیت را با سربازی برای انقلاب و و اطاعت از امام خامنه ای برای مردم عزیز مهیا کنیم.

  مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) تبریز با اشاره به اهمیت همکاری والدین در تربیت نوجوانان گفت: هکاری شما در تربیت طلاب خیلی مهم است، شهید چمران در مورد تربیت نوجوانان می‌فرماید که نوجوانان مانند آهن گداخته است که آماده شکل دهی است اما این آهن گداخته باید با یک انبر حفظ و نگه داشته شود ؛ شهید چمران والدین را همانند انبر برای تربین نوجوانان معرفی کرده است.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.