دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • سلامت جسمی و روحی جهانیان در گرو آمدن طبیب عالم است
  شناسه : 1681
  مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) تبریز: مسئول قرارگاه جهادی امام خامنه ای گفت: اگر ما برای سلامت مردم تلاش می کنیم و سلامت آنان برای ما مهم است، پس بهتر است بدانیم سلامت جسمی و روحی جهانیان در گرو آمدن طبیب عالم است. بیایید برای آمدنش دعا و تلاش کنیم.

  به گزارش روابط عمومی حوزه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، حجت الاسلام والمسلمین روح الله بجانی مسئول قرارگاه جهادی امام خامنه ای حوزه امیرالمومنین (ع)تبریز در جلسه توجیهی سرگرو های جهاد این قرار گاه گفت: وظیفه اصلی ماحرکت حساب شده و تمیز فرهنگی است. در کنار این گروه هایی که راه انداخته اید، اصلی ترین رسالت خود را احیای احکام اسلامی و تبیین حکمت الهی و راه های نجات از بلایا قرار دهید.

  وی افزود: نقش ما در نهضت مهدویت و مقدمه سازی قیام ایشان و ترغیب مردم به فریاد و ندبه و کمک خواهی از خدا در فرستادن حضرت مهدی (عج) به خوبی عمل نکرده ایم .

  بجانی تنها راه نجات از کرونا و ده ها خطرناکتر از کرونای پیش رو را قیام حضرت مهدی (عج) عنوان نمود.

  وی خاطرنشان کرد: تا ما نخواهیم و دعوت نکنیم حضرت مهدی (عج) نخواهد آمد و تاخیر ایشان برای زمین و زمینیان بسیار خطرساز و خطرناک است.

  وی با اشاره به دغدغه طلاب و روحانیون در خصوص سلامت مردم گفت:  اگر مابرای سلامت مردم تلاش می کنیم و سلامت مردم برای ما مهم است پس بهتر است بدانیم سلامت جسمی و روحی مردم در گرو آمدن طبیب عالم است. همه این طبیبان که دست شان را می بوسم تلاش می کنند ولی طبیب اصلی که همه بیماری ها به دستش و حضورش از بین می رود وجود نازنین صاحب ما و فرمانده قرارگاه جهان است.

  وی عنوان کرد: بیایید برای آمدنش دعا و تلاش کنیم. تلاشی واقعی . نه دعاهای ما دعای واقعی و از روی نیاز است و نه تلاش ما.

  مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) تبریز با اشاره به مشغولیت به مسایل فرعی گفت: اصل، اتصال این انقلاب به انقلاب جهانی و رسیدن به نتیجه ولایت معصوم از ولایت فقیه عادل است و ما متاسفانه اعتیاد به دوران غیبت کبری پیدا کرده ایم ولی به اذعان می توان گفت: که عالم از روال عادی خود خارج شده است و دوران جدیدی شروع شده است . دوره ای که باید معصوم (عج) تشریف بیاورد و الا در حوادث و فتن پیش رو مقاومت کار هر کسی نخواهد بود.

  وی در پایان افزود: بی شک امام عادلی همچون امام خامنه ای ناخدایی کشتی انقلاب را تا آمدن صاحب اصی اش به بهترین نحو ممکن عهده دار است ولی اگر تلاش نکنیم و پرچم توسط ایشان تحویل امام زمان (عج) داده نشد آینده ای خطرناک و خطرساز بشریت را به مخاطره خواهد انداخت.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.