دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • شورای تبریز پیشتاز شفاف سازی حقوق کارکنان شهرداری و شورا باشند
  شناسه : 4721
  مدیر مرکز تحقیقات و پژوهش دفتر نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: شورای انقلابی تبریز پیشتاز شفاف سازی حقوق کارکنان شهرداری و شورا باشند.

  حجت الاسلام روح الله بجانی مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز با اشاره به اهمیت شفاف سازی در امور مربوط به بیت المال المسلمین اظهار کرد: من از اقدامات انقلابی شورا و بی‌تعارف بودن آن قدردانم و از طرف افکار عمومی مذهبی انتظار دارم تا این شورای انقلابی در راستای شفاف‌سازی حقوق کارکنان مجموعه‌های تحت نظر خود و و شورای شهر وارد عمل شوند.

  عضو شورای عالی حوزه علمیه استان افزود: کرمان، یزد و سبزوار این اقدام بجا و انقلابی را انجام دادند و انتظار داریم تا بعنوان اولین کلانشهر در کشور این اتفاق توسط شورای شهر انجام پذیرد.

  بجانی با اشاره به نزدیکی عید مبعث و اعیاد شعبانیه ادامه داد: بی توجهی به ایام الله و اعیاد و ایام وفات آینه از شهر شیعه تبریز غیرقابل قبول است و انتظار می رود این مسئله مهم فرهنگی در دستور کار فرهنگی شهرداری تبریز مد نظر قرار گیرد.

  مدیر مرکز تحقیقات و پژوهش دفتر نماینده ولی فقیه در استان اذعان کرد: حمایت شهرداری‌ها از برنامه‌های مذهبی و فرهنگی باید انجام پذیرد. جوانان خودجوش انقلابی از جیب خود هزینه می‌کنند و با برگزاری مراسمات و کلاس های متعدد به اشاعه فرهنگ دینی و بومی می‌پردازند که بی‌توجهی به این مسئله و عدم پشتیبانی شهرداری‌ها از چنین برنامه هایی غیر قابل جبران خواهد بود.

  وی ادامه داد: حتی گاها برخی مدیران آنقدر کج فهمی هستند که صرف تقاضای حمایت مجموعه‌های فرهنگی خودجوش از ادارات و شهرداری ها را به عنوان یک اتهام مطرح می کنند و جلوگیری از حمایت‌های فرهنگی را مبارزه با فساد تلقی می‌کنند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.