جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱ 12 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • مدرسه علمیه امیرالمؤمنین(ع) تبریز در سوگ شهادت سردار سلیمانی عطرآگین شد
  شناسه : 772

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شامگاه دوشنبه در حوزه علمیه امیرالمؤمنین(ع) تبریز با حضور طلاب، اساتید، جمعی از خیرین، هیئت امنای مدرسه، رئیس سازمان بسیج طلاب استان و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار شد. در ابتدای […]

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز، مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شامگاه دوشنبه در حوزه علمیه امیرالمؤمنین(ع) تبریز با حضور طلاب، اساتید، جمعی از خیرین، هیئت امنای مدرسه، رئیس سازمان بسیج طلاب استان و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار شد.

  در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام روح الله بجانی، مدیر مدرسه علمیه امیرالمؤمنین(ع) تبریز با اشاره به رشادت‌های مالک گونه و خالصانه این سردار رشید اسلام گفت: سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیش از ۴۰ سال به صورت خالصانه برای این مرز و بوم خدمت کرد و جان خود را نثار ایران و اسلام نمود.

  وی اضافه کرد: دشمن حماقت بزرگی را مرتکب شده؛ چراکه خون حاج قاسم سلیمانی، شیشه جان آمریکا و صهیونیسم را شکننده کرد و به زودی از بین خواهد رفت.

  حجت الاسلام بجانی ادامه داد: امروز دختر برومند سردار سلیمانی در نطق پیش از نماز بر پیکر پاک شهید توسط امام خامنه ای، مطلبی در مورد انتقام آن شهید توسط سید حسن نصرالله گفت و اذعان کرد که انتقام پدرش توسط سید حسن گرفته خواهد شد.

  مدیر مرکز تحقیقات دفتر نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد:  چند روز پیش بعضی از افراد به اصطلاح اصلاح طلب و در واقعیت افساد طلب و لیبرالیسم، علیرغم موضع ملی و انقلابی با تفرقه پراکنی و صدور بیانیه‌های شیطانی، نسخه قاتلین شهدای مقاومت را اجرا می کنند و می خواهند تفکر و مفاهیم شهدا و قاسم سلیمانی ها را دفن کنند، که متاسفانه دو نفر از این‌ها مسئولین اسبق این استان هستند. 

  وی افزود: یکی از نمایندگان مجلس تبریز نیز بلندگوی دونالد ترامپ شده و انتظار طلاب و بسیجیان از سپاه قهرمان در کنار انتقام از جنایتکاران خارجی، پیگیری قضایی برای برخورد با این سه نفر هستیم تا این زحمت از دوش طلاب و بسیجیان ساقط شود.

  همچنین در ادامه این مراسم سردار سرتیپ پاسدار عباسقلی زاده، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس آذربایجان شرقی، با اشاره به خاطراتی از سردار سلیمانی گفت: قاسم سلیمانی خادم مردم بود و همواره بی توجهی به مشکلات مردم را همراهی با دشمنان و دشمنی با انقلاب می دانست.

  سردار عباسقلی زاده با انتقاد از برخی اظهار نظرها توسط چند عده غربگرا گفت: انتقام سختی از آمریکا در پیش است. انتقام همه مظلومین عالم را خواهیم گرفت. ما تابع ولایتیم و با اطاعت از ولی دشمنان را سر جای خود خواهیم نشاند.

  لازم به ذکر است در پایان مراسم، روضه اباعبدالله الحسین(ع) در غم شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر همرزمانشان قرائت شد.

  عکس مراسم

  شعر خوانی حماسی طلبه بسیجی

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.