پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ 11 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • هر گونه تهدید تمامیت ارضی ایران اسلامی محکوم است
  شناسه : 3395
  حجت الاسلام بجانی: مدیر مدرسه علمیه حضرت امیرالمؤمنین(ع) تبریز گفت: هر گونه فتنه انگیزی که در خصوص تهدید تمامیت ارضی کشورمان صورت بگیرد محکوم بوده و غیرقابل بخشش است.

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام روح‌الله بجانی، مدیر مدرسه علمیه حضرت امیرالمومنین علیه السلام تبریز با اشاره به اظهارات سخیف رجب طیب اردوغان در چند روز اخیر، اظهار داشت: اردوغان وارد مسیر خطرناکی شده است، مسیری که با تحریک جریان های ماسونی برایش مهیا شده است.

  مدیر مدرسه علمیه حضرت امیرالمومنین علیه السلام تبریز با اشاره به اینکه اراضی قفقاز و آذربایجان واقع در شمال ایران اسلامی، بخشی از دل ایران است که به خاطر بدمستی شاهان قاجار، طبق معاهده های کذایی از کشورمان جدا شده است و وقت این معاهده گذشته و بایستی به ایران باز گردد؛ اما ایران، جمهوری آذربایجان را به رسمیت شناخته است و با اینکه از لحاظ مرزی مستقل می باشند ولی در دل، همگی ایرانی الاصل هستند و این نوع اظهارات توسط رئیس جمهور ترکیه چیزی جز برملا شدن چهره منحوس وی نمی باشد.

  وی  افزود: هر گونه فتنه انگیزی که در خصوص تهدید تمامیت ارضی کشورمان صورت بگیرد محکوم بوده و غیرقابل بخشش است.

  حجت الاسلام روح‌الله بجانی در پایان ادامه داد: پیشگویان و صهیون های یهودی با تحریک اردوغان به عنوان عثمان موعود همان عثمان بن عنبسه، شهوت حکومت عثمانی را در وی تحریک کرده‌اند و خیال می‌کند که با نیروهای داعشی خود می تواند کاری از کار پیش ببرد. به زودی منتظر صدای سیلی خدای منان به این رئیس جمهور باشید. 

  وی در خاتمه خاطرنشان کرد: بنده نگران استقلال ترکیه هستم که به دست صهیونیسم اداره می شود و شاید عذاب الهی همه‌شان را در بر گیرد.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.