پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ 11 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • پیام تسلیت مدیر حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز بمناسبت درگذشت استادعلامه حسن زاده آملی
  شناسه : 4563

  هوالعزیز انا لله و انا الیه راجعون استاد فرزانه، ستون فقه و فلسفه؛  علامه بی بدیل، حامی سرسخت امام خامنه ای و یار وفادار حضرت مهدی (عج) حضرت آیت الله حسن زاده آملی به ملکوت اعلی پیوست . ضمن تسلیت این مصیبت عظیم به حوزه های علمیه و مقام معظم رهبری خصوصا محضر مقدس حضرت […]

  هوالعزیز

  انا لله و انا الیه راجعون

  استاد فرزانه، ستون فقه و فلسفه؛  علامه بی بدیل، حامی سرسخت امام خامنه ای و یار وفادار حضرت مهدی (عج) حضرت آیت الله حسن زاده آملی به ملکوت اعلی پیوست .

  ضمن تسلیت این مصیبت عظیم به حوزه های علمیه و مقام معظم رهبری خصوصا محضر مقدس حضرت مهدی (عج) از حضرت صدیقه طاهره خواستار شفاعت خاصه نسبت به آن ذوب شده در عصمت الله الکبری و عنایت به اهل زمین بخاطر از دست دادن آیت الله العظمی و حجت الدین الکبری هستیم.

  امید است تا خداوند کریم از دست دادن این گنجینه گرانبها را با عطای خاص الهی برای اهل زمین جبران نموده و اثرات این فراق را خود با عنایت حضرت مهدی عج برطرف و رفع نماید.

  روح بزرگشان دعاگوی همه سربازان بقیه الله الاعظم و میهمان حضرت سیدالشهدا (ع)و مادر شیعیان حضرت زهرا (س ) باشد.

  بیاری خدای توانا

  شاگردی کوچک و دعاگو

  روح الله بجانی

  پ.ن: گفتنی است که حجت الاسلام بجانی مدتی در روستای ایرا از توابع لاریجان زادگاه علامه حسن زاده آملی از محضر این استاد فرزانه تلمذ نموده و افتخار بهره گیری از شهد پر معرفت ایشان را داشته است.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.