یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ 4 ذو الحجة 1443 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • چرا مدعیان آزادی در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها ساکت هستند ؟
  شناسه : 4179
  امام جمعه تبریز تاکید کرد: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بیان کرد: مهم‌ترین دستاورد جنگ اخیر، فراتر رفتن رویارویی با صهیونیست‌ها از غزه و درگیر شدن جوانان، مردان و زنان فلسطینی با شهرک نشینان غاصب صهیونیستی است.

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) تبریز به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، آیت الله سید محمدعلی آل هاشم در تجمع طلاب ، روحانیون ، دانشجویان و جوانان تبریزی در حمایت از مردم فلسطین در مقابل دفتر امام جمعه با اشاره به رأی دادگاهی در سرزمین های اشغالی در ماه نوامبر امسال به نفع شهرک نشینان صهیونیست گفت: این اقدام به اخراج ۸۷ فلسطینی در جنوب مسجد الاقصی منجر شد.
  امام جمعه تبریز با بیان اینکه امروز غزه به کانون مقاومت و نماد سرخ جهاد و شهادت تبدیل شده است ادامه داد : موشک باران شهرک های غصبی صهیونیست نشین از غزه، توان رزمی و عملیاتی بالای گروه های مقاومت فلسطینی را به جهانیان نمایش داد.
  وی با انتقاد از سکوت قدرت های جهانی و مدعیان آزادی در قبال حملات ددمنشانه صهیونیست ها به غزه و کشتار مردم بی دفاع آن، این سوال را مطرح کرد که مدافعان آزادی در برابر موشک باران و تخریب دفاتر رسانه‌های بین المللی مخابره کننده جنایت‌های صهیونیست‌ها به شبکه‌های تلویزیونی جهان، کجا هستند.
  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بیان کرد: مهم‌ترین دستاورد جنگ اخیر، فراتر رفتن رویارویی با صهیونیست‌ها از غزه و درگیر شدن جوانان، مردان و زنان فلسطینی با شهرک نشینان غاصب صهیونیستی است.
  امام جمعه تبریز با اشاره به ورود موشک‌های مقاومت از غزه به شهرک‌های اشغالی همسایه آن گفت: گروه‌های مقاومت نشان دادند که ارزیابی اطلاعاتی و طرح‌های عملیاتی فوق العاده قوی در اختیار دارند و می توانند موشک باران سرزمین های صهیونیست نشین را تا ۶ ماه ادامه دهند.


  آیت الله آل هاشم اضافه کرد: باید دانست که این توان در یک شب به وجود نیامده، بلکه جبهه مقاومت با رویکرد حفاظتی، اطلاعاتی، کارخانه‌های موشک سازی را در تاریکی غزه احداث و خط انبوه تولید آن را راه اندازی کرده است.
  وی با اشاره به اینکه می‌توان دستاورد مهم دیگری را از مقاومت در جنگ فعلی رونمایی کرد، افزود: رژیم صهیونیستی در نتیجه سیاست‌های ترامپ و ساده لوحی حکام منطقه سعی بر این داشت تا این باور را به جهانیان القا کند که فقط ایران است که با این رژیم مشکل دارد.
  جمعی از مردم تبریز ظهر امروز در حرکتی خودجوش در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکوم کردن حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به آنان، در مقابل بیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرق و امام جمعه تبریز تجمع کرده بودند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.