دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 ساعت ×
 • اوقات شرعی

 • گفتگو با حجت السلام بجانی در مورد طرح پیروان امام خامنه ای ۹۸
  شناسه : 1392
  حجت الاسلام روح الله بجانی مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز با اشاره به برگزاری طرح پیروان امام خامنه ای در تبریز گفت: اردوی تابستانی ارتقایی و جبران نواقص سطح 1 همزمان با سراسر کشور در حوزه امیرالمومنین علیه السلام تبریز برای طلاب پایه های اول تا ششم برگزار می گردد.

  به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز، حجت الاسلام روح الله بجانی مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین علیه السلام تبریز با اشاره به برگزاری طرح پیروان امام خامنه ای در تبریز گفت: اردوی تابستانی ارتقایی و جبران نواقص سطح ۱ همزمان با سراسر کشور در حوزه امیرالمومنین علیه السلام تبریز برای طلاب پایه های اول تا ششم برگزار می گردد.

  بجانی ادامه داد: استقبال چشمگیر طلاب از سراسر کشور ما را مجبور کرده است تا از سایر حوزه های علمیه تبریز نیز در این طرح کمک بگیریم و آیت الله آل هاشم نماینده محترم امام خامنه ای در استان و حجت الاسلام مطهری، مدیریت حوزه های علمیه استان شخصا پیگیر برگزاری با کیفیت این طرح هستند.

  این استاد حوزه و دانشگاه افزود: درکنار دروس حوزوی، برنامه های تفریحی، ورزشی و بصیرتی نیز خواهیم داشت.کارگاه تبیین گام دوم انقلاب برای طلاب انقلابی نیز از دیگر برنامه های این طرح می باشد.

  این روحانی انقلابی ادامه داد: سعی ما بر این است تا از اساتید نخبه سطح ۱ حوزه تبریز در این طرح استفاده شود. چنانچه ظرفیت علمی حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی امروز از برترین حوزه های کشور است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: اردو های تابستانی حوزه فرصت مناسبی برای علاقه مندان به ارتقا و یا جبران سطح علمی شان می باشد و حوزه علمیه امیرالمومنین سعی خواهد داشت تا این فضا را برای همه علاقمندان ایجاد نماید.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.